מני ממטרה

הופעות

מני ממטרה

לוח הופעות

מני ממטרה

תופעת הצחוק של המדינה, האיש בעל אלף הפרצופים, הקומיקאי של ילדי ישראל, העומר אדם של הילדים.

הדמות שכבשה בסערה מסחררת את עולם ולב הילדים וההורים בארץ, וגרפה הישגים והצלחות רבות בשלוש שנים בלבד. בהופעתו הראשונה מני השתתף כאורח בסדרה של יובל המבולבל- ״מר עגבנייה״, שם יובל כבר מיד זיהה את הפוטנציאל העצום של מני, ובעצם משם החל להתגלגל תהליך ארוך שבסופו יובל שם טוב (יובל המבולבל), מנהלו האומנותי של מני צוקרל, הגה ויצר יחד איתו את דמות חייו: מני ממטרה. יחד הם כתבו והלחינו את הלהיטים והמערכונים הכי מדבקים שתכירו.

מני כבר הספיק לכבוש כל במה אפשרית מהקטנות ועד הגדולות, הפקות קיץ, פסטיבלים, וכיכב כבר ברצף של הפקות חנוכה מצליחות: ״אופס הילדים התכווצו״ לצד ציפי שביט, יובל המבולבל ומיכל הקטנה, שנה אח״כ כיכב בהפקת הענק ״מותק של פסטיבל״ מספר 10- ״מותק הטרול הקסום״ לצד אמנים רבים נוספים מהשורה הראשונה, וחנוכה האחרון כיכב שוב בהפקה המצליחה ״קסם של משחק״, שבכולם גרף הצלחות אישיות וקבוצתיות רבות.

עמודי הרשת של מני הם בעלי קצב גדילה מטורף, והסרטונים וקליפים בכיכובו עומדים כבר על עשרות מיליוני צפיות. מני הספיק להתארח בתוכניות הפריים טיים: ״להיות איתה״ ו״סברי מרנן״, לככב בערוץ ילדים וגם במספר תכניות רדיו מובילות. בפברואר 2019 עלתה פרסומת בחשיפת פריים טיים של חברת פלאפון בכיכובם של יהודה לוי, דוד דביר, וכמובן מני ממטרה.

אז למה ממטרה?!?! –הסוד הוא שמני עובד כמו אפקט הממטרה, הוא מצחיק ב360 מעלות והוא מפזר במדויק: אהבה, שמחה, ובעיקר צחוק על כל הסובבים אותו. אף אחד לא נשאר יבש או אדיש. דמותו הקומית והפרועה, תגובותיו המוגזמות ודרכי הפעולה המוזרות והבלתי שגרתיות יוצרות אצל קהל הילדים השראה רבה, עוזרות לפתח דמיון, ומעבר לכל, מצליחות ליצור לילדים ולהורים המון הנאה, כיף וצחוק גדול.

בקרו באתר של מני ממטרה