יובל המבולבל

הופעות

דף הביתאמני ילדיםיובל המבולבל
דף הביתאמני ילדיםיובל המבולבל

יובל המבולבל

לוח הופעות

יובל המבולבל

בשנת 2004 יצאה לאור דמות בשם יובל המבולבל ב-DVD לילדים, משם הכל שייך לדפי ההיסטוריה, כמו אש בשדה קוצים התפשטה השמועה על הכוכב שכובש את לבבות הילדים שמיד הוציא DVD נוסף: ״טוב לצחוק". בהמשך הוציא גם שני סרטי ילדים: “המסע אל הכוכב ׳״ ו״עולמו של יובל המבולבל״, שהופצו ב-DVD וזכו באלבומי זהב ונחשפו ביוטיוב במאות מיליוני צפיות. בעקבות ההצלחה המסחררת זכה יובל לסדרה משלו בערוץ הופ! בת שלוש עונות, שהתגלגלה לסדרות המשך עד היום: ״המועדון של יובל המבולבל״, ״מר עגבנייה״ , ״האולימפיאדה של הופ!״, ״הקייטנה של יובל״, ״אה אוי״, ״המופע של יובל״ ועוד…
במקביל גם כיכב בפסטיגלים של שנת 2006 ו-2007, בהפקות חנוכה המצליחות "מותק של פסטיבל" ב-2008, 2009, 2010 ו-2013, וסדרת הפקות: ״גיבורי האור״, ״הדרקון המתוק שלי 1-2״, ״כוכבים מהספרים״ ו״קסם של משחק״, שבהן הוביל על הבמה והן כתב את המחזה והרעיון. בנוסף כמידי שנה עולות הצגות שוברות קופות לתיאטרות ולהיכלים בכיכובו וכתיבתו: ״כוכב המשאלות״, ״מר עגבנייה״, ״פינוקיו״, "מעשה בחמישה בלונים״ ועוד…
ליובל המבולבל כמובן גם עשרות סוגי מרצ׳נדייס שנמכרים בכל החנויות המורשות, וגם עשרות מוצרי צריכה בחסותו: ממוצרי מאפה, שניצלים קפואים, קופסאות שימורים ועד תכשיר נגד כינים ועוד.
עוד השתתף יובל במרוצת השנים בתוכניות: "וייפאאוט ישראל", "רוקדים עם כוכבים", ״לעוף על המיליון״, ״6 אבות״ ועוד אין ספור אירוחים במגוון תוכניות פריים טיים. יובל הוא מבין כוכבי הילדים היחידים שהצליח לפרוץ גם למסך הקולנוע ועוד עם ארבעה סרטים: "גויאבות", "דץ הבלץ", "האוצר מעבר לנהר״ והאחרון- ״גיבור בעננים״ שבו שימש כדמות ראשית.
מעבר לרזומה המפואר שאין כמותו, שללא ספק מכתיר אותו למלך הילדים של כל הזמנים. עומד אמן ויוצר ברמת גאון, עם אהבה אדירה לעולם, לזולת ובעיקר לילדים. תמיד מצחיק, תמיד אופטימי ותמיד הופך מיד כל לימון ללימונדה. סוד הצלחתו הוא כמובן היצירה המשובחת שלא פוסקת לעולם, הכריזמה המתפרצת שכובשת מיד כל אחד והכישרון שלו להמציא את עצמו כל פעם מחדש וכך ליצור תוכן וחוויות איכותיות, חדשות וכיפיות להורים ולילדים.