דוד חיים

הופעות

דוד חיים

לוח הופעות

דוד חיים

בשנת 2009 הושקה דמותו של דוד חיים, הדוד של ילדי ישראל. דמות מקורית, חינוכית ומצחיקה שחרטה על דגלה את הסלוגן "שההורים יאהבו והילדים ייהנו" כלומר, אם כבר צופים בטלוויזיה, שיצפו בתוכן איכותי ואם כבר צופים בתוכן איכותי, שהילדים יהנו.
למשימת ה DVD הראשון נשכרו טובי אנשי המקצוע בישראל תחת שרביטו המקצועי של הבמאי אבי דור. ה DVD הראשון שהיה מוצלח מאוד ואף זכה בתקליט פלטינה כפול בתוך פרק זמן קצר מאוד ושיריו מלווים את ילדי ישראל גם היום ואין ספק ש DVD זה הינו קלאסיקה ישראלית במיטבה.
שנה אחר כך יצא לאוויר העולם ה DVD המצליח דוד חיים 2 אותו כתב אסף אשתר והלחין ליאור דטאוקר. מהר מאוד חברת YES גלתה את כוחה של הדמות והפיקה לראשונה תוכן מקורי לילדים ב VOD עם דמותו של דוד חיים.
הסדרה הראשונה הייתה "המכולת של דוד חיים", שנה אחריה הופקה הסדרה השנייה "מחנה הקיץ של דוד חיים" ובשנה לאחר מכן הופקה הסדרה השלישית "מה מי מו". בין הפקה להפקה כיכב דוד חיים בהפקות הגדולות בישראל "מותק של פסטיבל" 5 פעמים, "גיבורי האור" 3 פעמים ושלל הפקות ענק בהן נטל חלק בתפקיד מרכזי. ערוץ הופ!
לא נשאר אדיש לדמותו הכובשת של דוד חיים וצרף את דוד חיים לנבחרת האמנים המצומצמת המייצגת את הערוץ. במסגרת הערוץ כיכב דוד חיים ב 2 עונות של הסדרה "העולם המטורף של דוד חיים" שזכו להצלחה והערכה מרובה.
גם עולם הקולנוע קסם לדוד חיים ולאחר השתתפות בסרט הקולנוע "גויאבות" כיכב דוד חיים בתפקיד הראשי בסרט הקולנוע "מבצע ביצה" לצד כוכבים כגון יהורם גאון, אסף אשתר, דנה סמו, שלומי קוריאט, ירון ברלד, טל מוסרי ועוד רבים וטובים.
תפקידו בסרט זה זיכה את דוד חיים בהכרה מעבר לים ובפסטיבל סרטים יוקרתי בלוס אנג'לס זכה דוד חיים לתשואות רבות בהקרנה שהיה נוכח בה כאורח הכבוד.
לצד כל העשייה הטלוויזיונית והפקות הענק, דוד חיים נחשב לאחד האמנים הפעילים בישראל ומחזיק בלוח הופעות עמוס במיוחד לאורך שנים.
במקביל להופעות ברחבי הארץ כיכב דוד חיים ב3 הצגות שזכו להצלחה רבה ההצגה "דוד חיים", ההצגה "הטיול אל האוצר", ההצגה "משימה מהאגדות". דוד חיים מאוד נגיש לילדי ישראל ומקפיד להיות זמין עבורם לכל שאלה ובקשה ולא שוכח לרגע שאהבת הילדים היא הבסיס לקיומו כאמן.
לדוד חיים ערוץ יוטיוב מצליח במיוחד שזכה לעשרות מיליוני צפיות. המסרים החינוכיים אותם מעביר דוד חיים מועברים לילדים בדרך מאוד מיוחדת ועל כך עיקר גאוותו.
מוזמנים לבקר באתר של דוד חיים